Lawak jenaka . com

Welcome Guest

Search:

Boring sangat ke kahwin??

Share this lawak:

View PDF | Print View
by: matlempang
Word Count: 40
Date: Sun, 29 Jun 2008 Time: 9:03 AM
0 comments

Bagi kengkawan yg belum kawin tu
atau yang sedang menunggu majlis
bersejarah tu....
jgnlah jadi mcm ni n anti....
tolong pesan kat bakal hubby tu
mlm sebelum persandingan tidor lah cukup-cukup....
kalau tak nnt bersejarah betul majlis tu .. ... mcm dalam gambar ni ....

tidur masa kahwin

Share this lawak:

About the Author


Rating: 1.0

Comments

  • Sun, 29 Jun 2008 at 2:36 PM, by GOhan
    Aku rase la die tgk bola smpai awl pgi la. Tu psl la tetido mase sanding.. Kecian x ckup tido......

  • Sun, 29 Jun 2008 at 8:57 PM, by tale
    die tido ke atau pOn die mmg cumtu...hehe...

  • Mon, 30 Jun 2008 at 12:35 AM, by zul_randy
    ha3.. letih giler..

  • Mon, 30 Jun 2008 at 2:55 PM, by anna2
    kesiannye.... nampak cam letih sangat.... mesti tak dapat cuti and banyak keje kat office malam tuh....

  • Wed, 2 Jul 2008 at 11:52 AM, by haiza
    takpe la dia tido kat pelamin..nanti kat dalam bilik maner lah tido..isteri dier grenti 'wat hal' peunyerr...lu pikirla sendiri....theeheehehehehe

  • Tue, 15 Jul 2008 at 9:59 AM, by syafizzaq
    Cian Die Camne blh tdo

  • Sat, 19 Jul 2008 at 3:14 PM, by sza
    saje la tu nak soh orang blik awal, isyarat pade tetamu jgn duk lame2 kat majlis tu banyak keje ;a nak wat

  • Fri, 25 Jul 2008 at 9:45 AM, by ari_sya
    hahah.baik aku kahwin dari dye

  • Tue, 29 Jul 2008 at 2:53 PM, by petaweb18
    dia nak ready untuk malam nanti la tu

  • Fri, 15 Aug 2008 at 9:20 PM, by geniusboy99
    buat2 tido nk lari dari hutang pak menakan dia... haha

  • Sun, 17 Aug 2008 at 4:24 PM, by fifahnawi
    alah wat lawak jer tu.. tgk bini sbelah gelak tu..

  • Thu, 28 Aug 2008 at 4:58 PM, by sall
    ada ke org tdo mase sandg?? siot tul klu btul..

  • Sun, 7 Sep 2008 at 1:19 AM, by ain
    biar benar dia tu,memalukan ajer,kalau aku bini dia,aku dah blah dah tu! memalukan

  • Sun, 7 Sep 2008 at 1:20 AM, by ain
    mat lempang amik kat mana gambar ni,ke tipu2 jer ni mat lempang..Kalau ko tak bgtau,aku lempang kang.

  • Mon, 22 Sep 2008 at 8:54 PM, by monsterz.antz
    Masuk gak lalat kat mulut2..Hahaha..

  • Sun, 5 Oct 2008 at 9:37 PM, by zQu1
    tido awl ler.... mlm bru b'jga.mang pndai

  • Add Comment

    You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.