Lawak jenaka . com

Welcome Guest

Search:

Juara World Counter Strike Championship

Share this lawak:

View PDF | Print View
by: matlempang
Word Count: 0
Date: Mon, 26 Nov 2007 Time: 3:58 PM
0 comments

Juara Counter Strike Share this lawak:

About the Author


Rating: Not yet rated

Comments

  • Mon, 14 Jan 2008 at 9:21 PM, by dedaun
    peeergkhhh..... ni musti pencipta tersohor Counter Strike!

  • Thu, 3 Apr 2008 at 12:12 PM, by SPARK
    HAHA........KUAT KE TULANG TUU

  • Mon, 7 Apr 2008 at 3:01 PM, by jibam
    kahkahkah...nenek saper la tuh..

  • Fri, 23 May 2008 at 1:14 AM, by X-Tigy
    tu nenek aku tu.tapi sayang tulang dah reput dah tak larat nak main

  • Fri, 30 May 2008 at 12:10 PM, by PRO lawaK King
    tu pon nenek aku...................eh sdare aku pon ada...................

  • Sat, 31 May 2008 at 7:22 AM, by Ichigo
    Dah tua pon nk buat mcm 2 lg!

  • Mon, 30 Jun 2008 at 3:25 PM, by zonkerz
    mane nye sedare ko PRO??

  • Fri, 4 Jul 2008 at 9:29 PM, by caoi
    main perangĀ² lagi nenek ni.insaf la...

  • Wed, 20 Aug 2008 at 12:32 PM, by jaydwax
    dlu cito-cito nak jadi sniper skang bru dpt peluang cucu oiii....

  • Mon, 6 Oct 2008 at 7:56 PM, by zQu1
    ni la KATE MARA heroin THE SHOOTER

  • Fri, 24 Apr 2009 at 12:49 PM, by pinkkygurlzs_13
    perang!!!

  • Thu, 3 Sep 2009 at 12:23 AM, by syakirah
    fuyoo nenek tu boleh jadi penyamar ah

  • Add Comment

    You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.