Lawak jenaka . com

Welcome Guest

Search:

Mat rempit kena sumpah!! Kejadian benar...

Share this lawak:

View PDF | Print View
by: matlempang
Word Count: 16
Date: Mon, 26 Nov 2007 Time: 3:49 PM
12 comments

Diharapkan dengan fenomena luar biasa ni, makin berkurangan la gejala mat rempit kat luar nun...

mat rempit kena sumpah 

Share this lawak:

About the Author


Rating: 1.0

Comments

  • Sat, 29 Dec 2007 at 12:32 PM, by tuan
    mane la ko dpt gmbr ni??? kesian dier....

  • Mon, 7 Jan 2008 at 12:44 AM, by kaspersky
    dgn motor skali tkr...aiseh bley rempit lg tu

  • Mon, 7 Jan 2008 at 12:48 AM, by kaspersky
    dgn motor skali tkr...aiseh bley rempit lg tu

  • Thu, 21 Feb 2008 at 9:21 AM, by kamil_88
    anok sapola nie...

  • Fri, 28 Mar 2008 at 11:22 AM, by nizamm78
    hahaha.....klakar siot!!

  • Mon, 7 Apr 2008 at 3:02 PM, by jibam
    tu spek mata aku tuh...pulang balik..

  • Fri, 11 Apr 2008 at 9:23 AM, by kaptust
    peh!kena sumpah dengan mak dier,,tak dengar kata

  • Tue, 9 Sep 2008 at 11:04 AM, by ad_vl
    kesian monyet nie

  • Fri, 24 Apr 2009 at 12:49 PM, by pinkkygurlzs_13
    didera oleh ko... monyet nie

  • Sat, 29 Aug 2009 at 7:58 PM, by DaK_SLgR_KL
    Ni org wat pertunjukan pnya monyet, ak pena nmpk kt Indonesia sebijik mcm ni

  • Mon, 14 Sep 2009 at 6:48 PM, by gigi_biru
    nie msti kne smph mcm cite si tongeng 2....

  • Sat, 12 Dec 2009 at 12:44 PM, by adeQ-Manje
    motosikl trus jdi basikl

  • Add Comment

    You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.