Lawak jenaka . com

Welcome Guest

Search:

ayat cinte skrang

Share this lawak:

View PDF | Print View
by: Joker_90
Word Count: 70
Date: Sat, 6 Jun 2009 Time: 10:47 PM
24 comments

Walau lautan api,

aku akan naik bot untuk rentasnye,

ye la, takkan gile nak berenang kan.

Walau setinggi gunung,

aku sewa helikopter ,

ye la, nak daki mane larat.

Walau duit antaran rm100000,

aku akan tetap tikam nombor,

nak kerja, malas ahhh.

Walau mak pak ko tak bagi,

aku tetap nak jugak,

akan ku langgar diorang dengan kapcai abang aku.

Walau ade prempuan lain,

takkan ku curang,

melainkan die lagi cantek.

Share this lawak:

About the Author

ni untuk cayang aku :p


Rating: 2.0

Comments

  • Sun, 7 Jun 2009 at 10:56 AM, by EvilJokerGurl
    mereng

  • Sun, 7 Jun 2009 at 11:07 AM, by EvilJokerGurl
    lautan api naik bot terbakar la botnye oi... naik heli je..

  • Sun, 7 Jun 2009 at 12:39 PM, by Putra Lapan
    Gunung aper yg tinggi???

  • Sun, 7 Jun 2009 at 12:49 PM, by putri
    gunung daik bercabang tiga kowt...

  • Sun, 7 Jun 2009 at 12:55 PM, by king of the world
    haha

  • Sun, 7 Jun 2009 at 1:20 PM, by Putra Lapan
    tp bukan dah tinggal dua gunung je ke???

  • Sun, 7 Jun 2009 at 2:06 PM, by idadania
    asal pulak tinggal 2 je??

  • Sun, 7 Jun 2009 at 2:28 PM, by Putra Lapan
    satu lagi dah runtuh masa tragedi gunung runtuh...

  • Sun, 7 Jun 2009 at 2:31 PM, by idadania
    pandai la ko ea???

  • Sun, 7 Jun 2009 at 4:56 PM, by king of the world
    aku tak paham!:D

  • Sun, 7 Jun 2009 at 8:56 PM, by pinkkygurlzs_13
    ayt cinta joker_90 lar nie... hi azroq!!! -- -- -- mne azroq erk???

  • Mon, 8 Jun 2009 at 8:25 AM, by nazchamp
    azroq sudah mati wakakakaka erm lwak la gak cik joker oi

  • Tue, 9 Jun 2009 at 8:12 PM, by sweet_corn
    siapakah kekasihmu wahai si JOKER_90?????????

  • Wed, 10 Jun 2009 at 11:57 AM, by Em0 gUrL
    hehehehehe

  • Sat, 13 Jun 2009 at 3:33 PM, by bodarkcute
    HEHEHE

  • Sat, 13 Jun 2009 at 4:15 PM, by bodarkcute
    HEHEHE

  • Wed, 17 Jun 2009 at 12:42 PM, by miszfarhana
    agak kurang ajar ye ayat ko nih... ekekeke... tp memg nampak sume gigi aq ble bce ayat2 puitis cokia ko.. hahaha tq

  • Mon, 10 Aug 2009 at 11:05 PM, by shootsdazr
    boleh buat tapi sendiri tanggung ahh..kalo berjaya ,tahniah la .tp kalo gagal..hampeh

  • Wed, 19 Aug 2009 at 1:41 PM, by nasueha93
    hehe

  • Fri, 2 Oct 2009 at 3:32 PM, by Ezairy
    huahahahaaaaaa....

  • Mon, 26 Oct 2009 at 1:43 AM, by Guest
    lalalala

  • Tue, 27 Oct 2009 at 12:56 PM, by Guest
    hehehe

  • Tue, 1 Jun 2010 at 1:25 PM, by ApeKes
    pila mabok..!!

  • Sat, 15 Oct 2011 at 3:51 PM, by EnMeor
    ayat power...~!

  • Add Comment

    You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.