Lawak jenaka . com

Welcome Guest

Search:

Rahsia Di Sebalik Perkahwinan

Share this lawak:

View PDF | Print View
by: Phiser
Word Count: 98
Date: Sat, 19 Jun 2010 Time: 10:11 AM
16 comments

Sepasang celebrity terkenal telah berkahwin dan ditemuramah oleh seorang wartawan

 

Wartawan : Apa yang menyebabkan you pilih P sebagai pasangan hidup you?

 

Pengantin L : I pilih dia pasal dia baik hati dan memahami I.  (sebenarnya aku pilih dia sebab muka dia cun body mantap je, besok dah tua aku blah le)

 

Wartawan : Apa yang menyebabkan you pilih L sebagai pasangan hidup you?

 

Pengantin P : I pilh dia, pasal dia seorang lelaki yang bertanggungjawab dan mengambil berat terhadap I. (sebenarnya aku pilih dia pasal dia kaya, bila aku dah kikis harta dia, aku blah le)

Share this lawak:

About the Author

Patut le banyak artis cerai


Rating: 2.0

Comments

  • Sat, 19 Jun 2010 at 10:14 AM, by Melly
    betoi 2... lawak ar jugap, hahha

  • Sat, 19 Jun 2010 at 10:14 AM, by Melly
    first

  • Sat, 19 Jun 2010 at 1:07 PM, by farah permas
    lawak skit je.

  • Sat, 19 Jun 2010 at 4:11 PM, by sakura girlz
    uiks..

  • Mon, 21 Jun 2010 at 3:43 PM, by SePaN KoNiNG
    mmg itula hakikat yg sebanarnyer...

  • Sat, 10 Jul 2010 at 4:25 PM, by JEP
    hahaha

  • Tue, 13 Jul 2010 at 6:38 PM, by Farhan Kaizer
    haha......bodoh pyew pengantin !!

  • Sat, 21 Aug 2010 at 11:38 AM, by emma
    baik x yah kawin..

  • Sun, 29 Aug 2010 at 8:53 PM, by aliputra
    kena cerita banyak kit..

  • Mon, 13 Sep 2010 at 1:56 AM, by riena_tomato
    tak lawak~

  • Fri, 17 Sep 2010 at 9:46 PM, by linaus
    mner lawaknyer????....

  • Thu, 18 Nov 2010 at 4:52 PM, by gundahgulana
    tak lawak langsung.

  • Sat, 23 Apr 2011 at 2:20 PM, by pinkypink
    -.-

  • Add Comment

    You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.